Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Robi 55-ös kapálógépem...

Van egy Robi 55-ös kapálógépem ami nem működik. Valami megoldást?

Figyelt kérdés
Nem indul be.Akitől vetem azt mondta hogy karburátor hibás. Mi a baja? Hogyan lehetne megcsinálni?

2016. máj. 12. 20:09
 1/8 anonim válasza:

Tisztítsd meg a gyertyát, nézd meg hogy a porlasztó jól működik-e.

Vagy a lecsavart gyertya alá egy kis benzint teszel,behúzod(de ne sokat tegyél eleg egy fél innekcios tűvel is). De érdemes a vezetékelést is átnézni.

2016. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vagy egyáltalán pöfög amikor behúzod van ellenállása behuzáskor részleteseeben egy picit.
2016. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem indul be a régi tulaja azt mondta hogy a karbiba rossz én kivájtam fék tisztítóval de akkor se indult.Meg berántásnál a karbibol köpi ki a benzint.Egyébként szikra van.
2016. máj. 16. 14:11
 4/8 anonim válasza:
Akkor csak újj porlasztóval fog műkodni!
2016. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress a Jófogáson egy ugyanilyen karburátort.
2016. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És kb megyibe fog kerülni ?
2016. jún. 8. 20:21
 7/8 A kérdező kommentje:
És más karbit nem rakhatok rá mert van egy babetta 210 motorom és annak a karbia nem jó-e rá
2016. jún. 9. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rá tenni lehet jó lesz
2016. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!