Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan keressek 5000ft ot 14...

Hogyan keressek 5000ft ot 14 evesen? . Nagyon kéne a pénz kirandulasra mert eddig semmire sem mehettem el mert nm adtak ra penzt. Ja es nevelőszülőknêl vok.

Figyelt kérdés

Ők elef roszzul bannak velem soha nm adnak penzt pedig csak ritkán kérek.

Segits otletekkel pls.!!!


2016. máj. 12. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan hová kirándultok?
2016. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
helyesirási könyvet forgasd!Magyar vagy?
2016. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elütési hibák vannak benne, nem nyelvtani. Felesleges kötekedni, látszik hogy telefonról írta. Még a "vok" is elfogadható ilyen esetben, mert annyira beépült az írásbeli kommunikációba, hogy tudod mit akar kifejezni.
2016. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gnoomage ***** válasza:

2# Én magyar vagyok és megértettem, az 1# és a 3# válaszoló is nagy eséllyel magyar és ők is megértették, ne a kérdezőt kritizáld azért mert nem tudsz szöveget értelmezni... (főleg, hogy te se hiba nélkül válaszoltál;) )


Ha városban laksz kutya sétáltatással, pénzesebb öregeknek a boltba rohangálással kereshetsz egy kevés pénzt. Ha falusi vagy, lassan kezdődik a napszámosok ideje, ott egy nap alatt ha jó vagy többet is kereshetsz...

2016. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

#4, és a kérdezőnek! https://www.youtube.com/watch?v=HwjmoFredXg

Megnézitek és talán megértitek miért írtam am,it írtam. Én is magyar vagyok igaz nem tizenéves...De ebből tanúlhattok!

2016. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Neked rossz a helyesírásod nem a kérdezőnek...ő szlengben írt ( ha tanultál nyelvtant akkor tudnád hogy ez nem helyesírás)!!!

Te milyen szó az hogy am,it?

A helyesírás hosszú í!!!! Gyökér


A videó egy vicc xD


A magyar fiatalok szlenges írásmódja:

H

Vna

Vhol

Mien

Naon

Vmi

Vmit

Vmilyet

Valah

A pls az a please rövidítése ha az zavart vna be.

2016. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nm = nem

Ez is szlenges


A többi elütés

2016. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 gnoomage ***** válasza:
5# Egyszerűen nem értem miért oktat ki valaki valakit a szleng miatt, méghozzá úgy, hogy ő se tud írni... Miért jó ez neked? Vagy ennyire rossz az életed? Segíts a srácnak, hogy élvezze az életet és ne egy átlagosan elfogadott dologba köss bele idióta indokokkal, rosszul...
2016. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#8 vs 6-nak! Anyukátok kent volna az arcára krém helyett! Remélem értitek!
2016. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gnoomage ***** válasza:

9# Folytatjuk az értelmes érvelést :D


Elfogyott az összes tudomány, vagy tényleg nincs életed? Sebaj ;)



Kérdező, még mehetsz füvet nyírni, akár városban, akár falun, azzal kereshetsz egy 5-ös simán.

2016. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!