Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes még elkezdeni 20...

Érdemes még elkezdeni 20 évesen naplót írni?

Figyelt kérdés
Már ezek előtt is próbálkoztam naplóírással, a legutóbbi fél évig tartott, és most minden túlzás nélkül mondom, akkor jobb volt az életem. Azóta abbahagytam, mert nem volt rá időm, de minden nap az van bennem, hogy megint el kéne kezdeni mert akkor jobb volt. Most igazából csak arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek csak felesleges időpazarlás és csak én képzeltem be, hogy jobb volt akkor, vagy érdemes elkezdeni újra..
2010. ápr. 9. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes akármilyen korban elkezdeni. Esetleg blog formájában is írhatod.
2010. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
á, nem, interneten írt napló nem az igazi szerintem, nekem jobban tetszik a kézzel írott
2010. ápr. 9. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobban ki tudod elemezni, mik történtek veled, mik játszódtak le benned, jobban fel tudod dolgozni a téged ért hatásokat, így a megoldásokat is könnyebben megtalálod. Segít rendszerezni az életedet, és kordában tartani az érzéseket és gondolatokat. Biztosan a hasznodra válna. Mint egy önelemzés. Sosem késő elkezdeni, és ha késztetést érzel rá, írj. Hordd magaddal (én is így teszek, van egy kisalakú spirál füzetem), és írj, amikor jól esik.

Lehet, azért érzed vagy gondolod h akkor jobb volt az életed, mert segített átgondolni a dolgaidat.

Aztán van veszteni valód? :) Nincs. :)

24/L

2010. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mért ne kezdhetnéd? =)

és esetleg csak azért érezted jobbnak, mivel kiadhattad magadból a bajaidat, amiket másoknak nem mondtál el

én mindig is szerettem volna egy naplót, márcsak azért is hogy emlékezzek milyen volt régen, és majd a gyerekeim megnézhessék

de eddig nem sok sikerrel jártam

amúgy írj naplót, legfeljebb ha nemmegy abbahagyod =)

2010. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem időpazarlás, én is amikor írtam sokkal jobban megkönnyebbültem.:))
2010. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A naplóírás nincs korhoz kötve. Elvileg a gondolatok kiírására találták fel, és minden korosztálynak vannak gondolatai. :) A naplóírás tényleg felszabadítja a lelket. :) Ne kötelességből akarj írni, hanem mert tényleg szeretnéd. :)
2010. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!