Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aláírás?! Hogyan írjak alá?

Aláírás?! Hogyan írjak alá?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy az aláírásomat ne tudják hamisítani.

Az igaz, hogy minél inkább ,,művészi,, egy aláírás, annál nehezebb hamisítani?

Jelenlegi aláírásom dédnagyapám aláírására van mintázva. A régies írásmódra hasonlít, vontatott karakterek, kanyargós betük.


Szerintetek egy ilyen aláírást nehéz hamisítani?


Egyszer előfordult, hogy a aláírt helyettem egyik kollégám. Nem volt fontos okirat, de nem szeretném, ha többször előfordulna. Ezért váltottam egy nehezebben utánozható aláírásra (jelenleg ez van személyiben, útlevélben meg mindenhol ez van megadva). Szerintetek ez biztonyságos?



2016. máj. 13. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kézzel lehetetlen is utánozni, attól még beszkennelhetik és rányomtathatják színesben bármire amire kell, úgyhogy ne bonyolítsd túl nagyon. én írtam már így alá levelet mert nem tudtam ott lenni és más adta fel a nevemben..
2016. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi

ezt en is alkalmaztam mar, csak zavar, mikor esetleg egy konyvelesrol szolo jegyzokonyvet irnak ala helyettem, vagy valami hasonlot.

2016. máj. 19. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!