Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok ebben a...

Hogy reagálnátok ebben a helyzetben? Hogyan álcázhatnám az érzéseimet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon beleszerettem az egyik tanáromba.(nem csak úgy órák alatt, sokat dumáltunk sulin kívül is és csodálatos, egyszerűen csodálatos...).És órákon folyton engem néz, szemezik velem, odajön a padomhoz , végighúzza rajta az újját, meg ilyen dolgok.Minden nap minimum 3x rámkacsint ...és én annyira belezúgtam...


16L



2016. máj. 13. 17:56
 1/8 anonim válasza:

Min húzza végig az ujját??:D

Hány éves a pasi amúgy?:)

Járni is akarsz vele, vagy csak....?

2016. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy jön az, hogy még ő "bátorít" engem, nem leráznia kéne vagy ilyesmi?
2016. máj. 13. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet fel akar próbálni
2016. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy nincsen barátnője, és viszket neki. Tanárral szerintem ne kezdj ki
2016. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 1. Válaszoló! (bár válaszolni egyáltalán nem válaszoltál, hanem kérdeztél) az ,,odajön a padomhoz, végighúzza rajta (m nélkül!!!!) az ujját" na, Szerinted min húzza végig az ujját?? Kedves 16 éves (helyesírásodból nem látszik) kérdező! Ha egyáltalán igaz ez a történet, az ujját akkor is rövid ,,u"-val írják. Hogy hogyan reagálnék? Sikítva kirohannék a teremből, -persze előtte felvenném videóra- és futnék haza, majd a szüleimmel a bírósághoz és bepereltetném.
2016. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon nem lesz jó vége, meg valószínű hogy komolyabb célokra nem is érdekled
2016. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erről csak akkor legyen szó max, ha már elballagtál. Mindkettőtök érdekében. De amúgy hát nem tom, ez a kacsintás basszus most arra vonatkozik, hogy jeleket ad, hogy ő már most akarná? Mert akkor viszont nem feltétlenül jó ötlet vele később sem kezdeni. Ha viszont együtt kell lennetek, mármint a Sors szerint ez van megírva, akkor majd úgyis együtt lesztek. Vagy nem tudom:D
2016. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Jaaa, hát álcázáshoz? Hát azt nem tudom, mert ha már megszokta, hogy nézitek egymást... Most nem tudom, hogy amúgy később akarsz-e tőle valamit, mert akkor meg szomorú lesz, hogyha egyik napról a másikra csak el kezded elfordítani a fejedet;- és ha szereted őt, akkor meg nem akarod ugye megbántani.- Szóval azt én nem tudom. De talán ne bámuld feltűnően, hogyha nincs órátok. Szóval hogyha ballagás után még mindig érzed ezt a szerelmet, szerintem akkor érdemes lépni- na, ez a lényeg.
2016. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!