Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok erre?

Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősöm meg halottam hogy lemondott egy lány ismerősömnek úgymond le könnyű vérűzött,le kövérezett ,és elvolt szállva hogy egy közösségi oldalon milyen sok lájkot kapok a fényképeimre.Nem értem pedig én sose bántottam a csajt nem értem hogy miért ilyen,
2015. jan. 30. 21:52
 1/1 anonim válasza:
ismeros az erzes, nekem a legjobb baratnom most a legnagyobb ellensegemm lett, mindig lehordott lenezett es parancsolgatott nekem,..addig csinalta mig be nem tellt a pohar es meg nem mondtam a magamet… szoval ne is foglalkozz vele egyik fuleden be a masikon meg ki, bizonyara az irigyseg hajtja azt a lanyt.. ha a baratnod viszont akkor az ilyen nem barat.. keress masokat. :)
2015. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!