Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GazettE rajongók ti mit...

GazettE rajongók ti mit gondoltok Rukiról? :3

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
En ku****ra szeretem Rukit nem tudok betelni vele awww olyan férfias awww imadom ahhh a hangja olyan csodas ember nem csak baromira jol nez ki hanem olyan meno is ekszereket ruhakat kozmetikumokat tervez + zenet szerez tud gitarozni dobolni es enekelni ugyesen rajzol omg amiota halgatom megvaltozott a vilagnezetem amit masok nem ertenek meg ok igen ... ya egy kesz gazettes kollekciom van gazettes taska bogre jelveny telefontok penztarca fuzet ja es rendeltem nemregiben osakabol egy eredeti Ruki altal tervezett polot yeah (ezert dolgoztam nyaron)!!!es ebay en egy hasonlo keresztes nyaklancot ... ugyhogy eleg nagy fan vagyok meg levelet is irtam neki persze japanul ^^ es annyira imadom hogy ilyen kis perverz annyira sexy es egyben olyan cukiiii omg omg OMG!!!
2018. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!