Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajz alkalmasságira mennyi...

Rajz alkalmasságira mennyi idő felkészülni, egyáltalán hogy néz ki egy ilyen vizsga?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy nyáron lesz az alkalmassági (legalábbis érettségik után), így majd tudok rá egy csomót gyakorolni...erre jött a levél,h két hét múlva...és én még semmit nem gyakoroltam rá...nem rajzolok annyira rosszul, de szerintem ez oda kevés, pláne, hogy még egyáltalán nem próbáltam ilyen feladatokat....környéken nem is volt semmi felkészítő, utolsó éven rajzóránk sem volt....szerintetek esélytelen?....elég messze lakok BME-től (az ország másik részén kb)....szerintetek érdemes ezért felmenni? vagy akkor már mondjak le (természetesen ebben az évben) a műszaki pályáról?....egyébként már nem is szeretnék annyira mérnök lenni, csak a pontjaim oda biztos meglettek volna....az első két hely meg még kérdéses....szerintetek?

2016. máj. 13. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
4 napos jobb agyféltekes rajztanfolyam?
2016. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kb 1 évet készültem rá. Nem rajzoltam én sem rosszul, de itt az a lényeg h JÓ legyen a rajzod, nem pedig szép. Ezt tanulni kell. Ha kicsit utánajártál volna, nem lett volna ebből ekkora félreértés. Max azért lenne érdemes elmenned, hogy lásd milyen a beállítás és a rekonstrukciós feladat. Nagy reményekkel ne menj 0 felkészüléssel.
2016. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma volt és nem mentem
2016. máj. 24. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!