Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Evosoftnál dolgozik / dolgozot...

Evosoftnál dolgozik / dolgozott már valaki? Jövőhéten megyek állásinterjúra (C#, . NET fejlesztő), érdekelne, hogy mire számíthatok.

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Minden bizonnyal állásinterjúra számíthatsz: kérdéseket fognak feltenni, meg persze te is kérdezhetsz majd. Ilyen beszélgetés. Kommunikáció.
2016. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb mintha azt kérdezted volna, hogy valaki mondja meg a jövő heti lottó nyerőszámokat.
2016. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszra nem is akarok reagálni, biztos nagyon okosnak gondolod magad

2. Arra gondoltam, hátha van itt valaki aki volt mar ott szakmain, ő bizonyára tudja miket kérdeznek :) mivel dolgoznak ott 1000en és rengetegen jelentkeznek, elég nagy rá az esély, egy picivel több mint a lottora...

2016. máj. 17. 09:29
 4/7 anonim válasza:

Szia!

voltál végül? milyen volt?

2016. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont ilyen pozicióban dolgoztam ott.

Nem mindegy, hogy melyik irodában van az ember, Budapesten korrekt, jó emberekkel találkoztam a betanulási időm alatt, Miskolcon, ahol dolgoztam, van pár helyi kiskirály, élükön a fő-team manager, aki pofára rúgat ki embereket, ha kedve úgy tartja. A felsővezetés előtt kikezdhetetlen, és haverokból épít magának udvartartást.

A cégen belül, úgy tűnt, valamiféle hivatalos besúgóhálózat működik a főnökök között, mert bárhová próbáltam lépni, egyből tudomására jutott az említett vezetőnek.

2016. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

11-23 11:16-ra válaszolva.


Én Budapesten dolgoztam az evosoftban. Véleményem szerint te jó helyre kerültél ha pozitív tapasztalatot gyűjtöttél, én ugyanis Bp-en ugyanazt tapasztaltam, mint amit te Miskolccal kapcsolatban leírtál.


Nálunk volt egy elmebeteg, aki 10+ év alatt végezte az egyetemet, és a felsővezetői kapcsolatai miatt nem merték kirúgni. Őtőle félt nem csak a TM, hanem az osztályvezető is, és szó szerint kénye kedve szerint rúgatott ki (pl. ha valaki túl jó volt) vagy vetetett fel embereket (pl. érettségivel is).


Teljesen aberált hely volt. Mondani sem kell, hogy aki tudott lelépett az osztályról.

2016. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6:

Ó, ilyen érettségivel felvett emberrel nekem is volt dolgom a cégnél, aki 5 év alatt sem tudta elvégezni a főiskolát, de jó német tudására tekintettel felvették. Tudott ugyan programozni, de híjján volt bármiféle analitikus gondolkodási képességnek, ezért, legalább is nekem nehézségeket okozott, hogy a közös szakmai feladatokat elemezzük. Amúgy meg ha én nem szóltam hozzá egész nap, ő se szólt hozzám. Jó társra lelt viszont a team további tagjában, egy kolléganőben, akit eredetileg html tartalmak feltőltőgetésére vettek fel, de később berakták ASP.NET programozónak, amiben enyhén szólva is félelmetes hiánnyosságai voltak. Kompenzálta ezt egy jópofizó, magabiztos dumával, no meg azzal, hogy süteményt és házipálinkát hordott a TM-nek.

Előző projektemen kölcsönösen semmi gondom nem volt sekivel se szakmailag, se emberileg, de itt velük kezdődött az a folyamat, ami a cégtől való eltávolításomat eredményezte és az általam indított munkaügyi perrel folytatódott. (Amiért a cég még engem köpködött, mondván, hogy 20 év alatt még nem volt ilyen perük.)

2016. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!