Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Házi segítségnyújtás mennyibe...

Házi segítségnyújtás mennyibe kerül havonta? Vagy esetenként változó az összeg?

Figyelt kérdés
Lehetetlen helyzetben vagyunk,anyósomról és apósomról van szó. Mindketten betegek,ellátják magukat,de nehezen. Az udvarból nem jönnek ki szinte. Ügyeket intézni nem tudnak. Külön élünk,Férjem 3 műszakban,én lábadozok szülés után 1. Babánkkal. Mi intézünk mindent nékik,posta,vásárlás,orvos,kábel tv,gyógyszertár.(dohánybolt!),takarítás,fahordás és sorolhatnám. Besokalltunk! Mintha külön háztartást vezetnénk,egymásra nincs időnk,kikészültünk!
2016. máj. 15. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak magánúton tudtok fogadni valakit. Eddig az Önkormányzat is tudott adni valamilyen segítséget, bár az sem volt sok. De a Fidesz most hozott egy törvényt, hogy akinek van gyereke, a költséget behajtják rajta. Ingyen nem jár semmi.
2016. máj. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze. Nem is várnánk ingyen,de nincs ilyen ismerősünk,ezért gondoltunk a házi segítségnyújtásra. Úgy tudom naponta pár órára kijönne egy ember,segítene Nékik takarítani,vásárolni,orvoshoz menni stb. Ugye a Házi segítségnyújtásban ez a dolguk. Csak azt nem tudom,hogy mennyit kell fizetni. Az se érdekel,ha nekünk kell kifizetni. De sajnos már nem bírjuk tovább. Egyszerűen fizikai képtelenség. Lelkileg is borzasztó. Semmilyen életünk sem maradt már..
2016. máj. 15. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!