Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csalás vádjával feljelenetett...

Nyiviki kérdése:

Csalás vádjával feljelenetett valaki, engem még nem hallgattak ki, de az egyik tanú elmondta hogy őt már igen! Innen tudom hogy feljelentett valaki, persze névtelenűl! Meddig tarthat a nyomozás? Amúgy a vád csalás!

Figyelt kérdés
Megvádolt azzal hogy nincsen beteg gyerekem és hogy magamnak gyűjtöttem pénzt az interneten! Illetve fiktíves szerződések miatt is!A tanu a volt főnököm
2016. máj. 15. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

van alapja?


nincs? akkor minek aggódsz?

Van? akkor min csodálkozol?

2016. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs nagy tapasztalatom ilyenben, de ha jól tudom, a feljelentéshez a feljelentőnek bizonyítékokat kell csatolnia, és ezek alapján megindul a vizsgálat, amire határozott időtartam van, és akkor gyűjtenek további bizonyítékot, meghallgatják a tanúkat stb. Aztán azalatt kimutathatják azt is, hogy megalapozatlan a vád, de nem tudom, hogy mikor és milyen formában kell értesíteniük erről Téged.
2016. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs alapja aggódni sem aggódom csak érdekel mert engem ha vádlott vagyok mért nem hallgattak ki?Amúgy az újságban is benne voltunk az újság csak nem ír rólunk hazugságot!!!Nem tudom mért kel egyből támadni!A kisalföld moaonmagyaró ari újságában benne vagyunk több cikket is kédzítettek rólunk írd be goigle Amira
2016. máj. 17. 09:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Googléba Kisalföld Amira és ott kiadja!Érdeklődtem csak de látom már azt sem szabad!!!
2016. máj. 17. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!