Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem nem tetszett...

Akoos kérdése:

Csak nekem nem tetszett Ausztrália dala a 2016-os Eurovíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
Nekem roppant unszimpatikus volt a kis vágottszemű.

2016. máj. 15. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem tetszett, de nagyon azt akarták, hogy ő nyerje. Le volt ott minden vajazva, az első hármat már két nappal előbb tudták! Verseny?!
2016. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem igazán a máltai dal tetszett, de arra alig szavaztak.
2016. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt annál rosszabb is..., de pl. a Freddie sem volt világsiker. Kicsit túltolja jó sok magyar most de őszintén valljuk be Eurovizio előtt sokan azt sem tudták kicsoda most meg egekig emelik egy szám miatt itthon.
2016. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Igazából szerintem sem nagy szám, de most pont ezt hallgattam mikor megláttam ezt a kérdést. :D Szóval nekem sem tetszik igazán, de az énekesnő nekem nagyon szimpatikus.
2016. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kini :)) ***** válasza:

Szerintem az egész Euróvíziónak egyre alacsonyabb a színvonala.

Mondjuk most a nyertes dal nekem kifejezetten tetszett, de a tavalyi pl nagyon nem.

2016. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a komment az igazat írta le: "Az egész évek óta politikáról szól. Javaslom, ha meg akarjuk nyerni a következő dalfesztivált egy csöcsös-faros arab lányt indítsunk, egy kreált történettel - "tizen-x évesen menekült a Szíriai polgárháború elől, a családja nagy része még mindíg az Iszlám Állam katonáinak rabságában sínylődik, nem tudja mi van velük, nem tudja felvenni velük a kapcsolatot, de ez a fesztivál reményt nyújt számára, hogy így üzenhet nekik, hogy Ő jól van és bízik benne, hogy még megtalálja Őket. Egyben meg mutathatja az európába érkezett migránsoknak is, hogy van számukra remény." A hatás kedvéért arabos beütéssel átitatott dalt énekelhetne - természetesen a szenvedésekről és a reményről, s a hatás kedvéért a döntőben el is sírhatná magát "mert előadás közben eszébe jutottak a testvérei, és a zene által átérezte a szenvedéseiket amiket valószínűleg most is megélnek ... bla bla bla". Ez gyakorlatilag a Narancsterror szokásos dupla kommunikációja - nem engedünk be menekülteket, mivel Ők potenciális terroristák / egy nálunk élő migránsnak lehetőséget adtunk, felkaroltunk és a világ tetejére emeltünk! AAAAaaaaah! Beadom Habonynak Kaizenba!"
2016. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!