Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivan akkor, ha egy sráccal...

Mivan akkor, ha egy sráccal úgy volt, hogy most hétvégén együtt leszünk egy rendezvényen, de lassan 1 hete nem irtunk?

Figyelt kérdés

Szoval, már ismerjük egymast, neki tetszem (vagyis azt mondta h kellek neki meg minden), már taliztunk is. Viszont azt beszéltük, helyesebben Ő mondta h együtt lemegyunk arra a rendezvényre, és reméli h vele leszek, meg hogy már varja.

Aztán most utoljára 6 napja irtunk. Akkor is én irtam neki, mert ugye előtte valo nap szombaton taliztunk.

De fent van facebookon, de nem ír. Tegnap voltam ezen a rendezményen, és láttam oda is mentem hozzá, de mintha észre se vett volna. (Este volt) . Meg mondta h neki csak ma jo.

Szval mi lehet? Én meg azert nem irok neki, mert ezek utan nem érdemli meg szerintem :(


2016. máj. 15. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezt valóban érdemesebb lenne hagyni. Sajnos nem tűnik elég egyenesnek ahhoz, hogy kimondja, hogy meggondolta magát. Remélem, találsz egy egyenesebbet.
2016. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem is fog már keresni? Vagy irjak neki, hogy mi van vele?

Vagy arra is gondoltam h ő várja, hogy irjak. Mert egyszer mondta már, h ő nem fog mindig ir, és ez miatt egyszer kicsit megsértődött.

2016. máj. 15. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki valamit. Akár csak annyit, hogy "Szia!". Hogyha visszaír akkor valószínűleg megbeszélitek az ügyet, ha nem akkor meg hagyd őt, had legyen magának.
2016. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Irtunk/írunk azóta, most úgy van hogy most hétvégén talizunk. Neki ma lett volna jó, én meg nem voltam itthon, neki holnap se jó elvileg, szval a vasárnap maradt. Remélem , hogy nem haragszik rám, hogy ma nem tudtam kimenni vele :/
2016. máj. 27. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!