Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dark web belépés?

Dark web belépés?

Figyelt kérdés

Tényleg csak a torral lehet beépni?

De ha itt google-ben nem adja ki az oldalát a webnek akkor a torban kiadja?

Én nem értem ezt az egészet.

Én csak arra vagyok kiíváncsi hogy milyen az a hely vagy hogy néz ki.

Valaki járt már azon az oldalon? Vélemények? (Bocsi hogy ennyi kérdést tettem fel :D)



2016. máj. 16. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem 1 db oldalról van szó, egy külön hálózat. Viszont olyan kapcsolódási eljárást használ, amit a klasszikus böngészők nem, emiatt az ilyen oldalakat nem képesek sem értelmezni, sem megjeleníteni.

Ezért van az, hogy a "speciális" hálózatot egy erre felkészített speciális böngészővel tudsz csak elérni.


Semmilyen hókuszpókuszt nem kell elképzelni, ugyanúgy weboldalakat nyitsz meg és használsz mint a http-protokollal.

2016. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. máj. 16. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévő egyén nagyon szépen fogalmazott! Viszont! Saját felelőségre lépj be oda. Ha úgymond mindenre nyitott vagy és nem áll fel a szőr a hátadon egyes dolgoktól. Egyébként eléggé sok hasznos információ van fent, csak sokat kell keresni.
2016. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!