Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A FNaF 2-ben hogy kell elüldöz...

A FNaF 2-ben hogy kell elüldözni Foxy-t?

Figyelt kérdés
A maszk nem hat rá.

2016. máj. 16. 14:38
 1/5 anonim válasza:
szemébe kell világítani ha jól emlékszem
2016. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam... És általában akkor jelenik meg, mikor BB röhög.
2016. máj. 16. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól mondja, a szemébe kell világítani a mocsoknak. 2 dolog hívhatja a szobába:

1. a maszk, mert azt hiszi purple guy vagy

2. ballon boy, ha a szobádban van, akkor halott vagy, mert jön foxy

2016. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 orgyilkos2007 válasza:
akkor tűnik el ha a szemébe villogtatsz és ha jön a ballon boy (bb) akkor vedd fel a maszkot de ha nemtudod mit kell csinálni akkor gáz van de akkor is jön foxy ha fel veszed a maszkot mert azt hiszi hogy te vagy purple guy (purple guy ölte meg azt az 5 gyereket ezért támad ránk foxy hogyha rajtunk van a maszk) de akármikor ránk támadhat még akkoris hogya ballon boy (bb) nincs a szobádban
2016. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem eddig csak úgy sikerült elűzni hogy rávilágítottam 4-5 másodpercig aztán belenéztem a kamerába. Nemtudom hogy gépen más e mint telefononon. Ha pedig BB bent van a szobába akkor nem nagyon van esély a túlélésre. Remélem tudtam segíteni :)
2017. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!