Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nyári munkát találhatné...

Milyen nyári munkát találhatnék? NEM DIÁK

Figyelt kérdés
Halasztottam egy évet érettségi után, jövőre megyek egyetemre, de jelenleg nem számítok diáknak. Szeretnék egy kis pénzt keresni az egyetemi kiadásokra főként (elég drágák a könyvek). A legtöbb munka diákoknak van, amiket láttam vagy pedig szakmai követelmények vannak, melyeknek nyilván nem felelek meg. Hol és milyen munkákat találhatnék? 21 éves lány vagyok, két nyelven beszélek a magyaron kívül, B kategóriás jogosítványom van, illetve érettségim. Papírom nincs róla, de valamennyire konyítok az informatikához (html, ps), de fizikai munkát is szívesen vállalok.

2016. máj. 16. 15:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!