Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék munkát?...

Hogyan találhatnék munkát? Pályakezdőként nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Még pályakezdő vagyok (varrónő, megvan az érettségim is), egy közepes népességű városban élek és nem találok sehogy sem munkát. Persze varrni nem nagyon fogok itt tudni, mert itt nem működnek ilyen gyárak, egyébként ebben az országban se nagyon. Esetleg elvégezhetnék egy eladói tanfolyamot, de mivel már megvan az első OKJ- s képzésem nagyon nem lenne ingyenes és nem is tudnám kifizetni. Az önéletrajzom megírtam, olyan sok nem áll benne, de egész jó lett, a hirdetéseket is mindig nézem újságban és neten is.
2013. dec. 29. 17:57
 1/4 Grim13 ***** válasza:
Ahol én éltem az is kisváros volt ott maszekoltak a varrónők (nagyon is jól kerestek ezzel) vagy varrodába dolgoztak (általában feketén éjjel nappal .... ), szóval próbálj meg te is hirdetni, ha jól csinálod 1-2 kuncsaft után elterjed a híred !
2013. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem itt nincs varrógépem, csak anyukáméknál, az viszont egy elég nagy ipari varrógép mi meg panelban lakunk
2013. dec. 30. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Googlézz ki minden olyan helyet a környéketeken, ahol varrónő szóba jöhet.


Írj egy normális, tiszta önéletrajzot, képpel + hozzá egy bemutatkozó levelet.


Küldd el minden cégnek amit az első lépésnél kikerestél.


Nem mondom, hogy 100%ra bejön, de 1 próbát megér és talán nem olyan helyre kerülsz, ahol 16 órában dolgoztatnak.

2014. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A pályakezdőket főleg a gyárak szeretik, gondolok itt a betanított munkás pozícióra. Nekem is "csak" ez adatott pályakezdőként, érettségivel, 2 szakmával.

Ha jelentkezel, mindenképp tüntesd fel, hogy pályakezdő vagy.

2014. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!