Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem melegekhez szól!...

A kérdésem melegekhez szól! Ti élnétek együtt egy olyan emberrel aki hivatásos katona? Ha igen ez mennyire befolyásolná részedről a kapcsolatot? Ha nem akkor mi az oka?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 19:08
 1/2 Sammy1203 válasza:
100%
Szerintem ha megvan a szerelem, a kölcsönös tisztelet, és a többi, száz szó egyet ér, ha együtt akarsz élni vele, akkor megteszed. Nem számít a hivatás. Mennyire befolyásolná? Valószínűleg csak a felvállalásban lennének gondok, mivel a magyar nemzeti beszűkültség jellemző a legtöbb állampolgárra. Ha katona vagy, nem tűrsz meg magad között másokat, legalábbis a nagy többség. Ha civil vagy, felháborít, hogy egy "ilyen" ember védi a hazát, azaz téged. Amennyiben nincs nyílt vállalás, szerintem könnyebb a helyzet.
2016. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Béla211 ***** válasza:
100%

Én együtt élnék vele ,ha szeretem ,mért ne? Amúgy talán akkor fontolnám meg a dolgot ,ha kiküldetésekre járna pl:kosovoba

Az azért sok lenne ,hogy egy évig semmi személyes kapcsolat nem lenne.

2016. máj. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!