Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes megnézni a Hellsing...

Érdemes megnézni a Hellsing animét?

Figyelt kérdés
Én a hellsing ultimate formáját láttam, és annyira nem tetszett a többi animémhez képest. A sima hellsinget nem láttam, és arra vagyok kíváncsi, hogy az jobb-e. Részletesebb mint az ultimate? Mert láttam képeket egy fura nagyszemű alakról aki nem volt benne.

2016. máj. 16. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Ultimate a teljes történetet feldolgozza, a sima viszont csak az Ultimate első két részét tartalmazza széthúzva és ahhoz tesz hozzá egy 'anime original' befejezést. A nagy szemű alak, amit láttál gondolom Incognito, a főellenség a sima verzióban.

Ez persze szubjektív vélemény, de szerintem minden szempontból gyengébb az Ultimate verziónál. Ha az Ultimate nem tetszett, ez még kevésbé fog.

2016. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő elég primitív, gyenge anime.
2016. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örültem volna ha a sima változat jobb mert a szereplőkből többet is kilehetett volna hozni.
2016. máj. 17. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sima tetszett jobban, az ultimate-ben engem zavart hogy mindenki ennyire őrült, a simában pl Victoria és Walter tök normálisnak tűntek, és nekem a sima rajzolása is jobban bejött.
2016. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mik voltak a fő problémák vele nektek?
2016. máj. 17. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az Ultimate tetszett akkor a simát is szeretni fogod,szerintem mind kettő bűn jó.
2016. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2016. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!