Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Körmendiek! Mennyire vészes a...

Körmendiek! Mennyire vészes a menekülthelyzet?

Figyelt kérdés
Az új tábor miatt merült fel a kérdés, mert nyáron megyünk az alterába fesztiválra és kicsit aggasztóak voltak már az első héten lévő belhék. Nagyon vészes a helyzet, vagy kissé túlzás amit a média állít és az sem veszélyes, ha pl egyedül mászkál az ember? Helyiek/közelben élők ti hogy látjátok, és élitek ezt meg? Tényleg van ok az aggodalomra a fesztivál ideje alatt?

#menekült #fesztivál #Körmend #migráns #nemzetközi helyzet egyre fokozódik
2016. máj. 16. 23:47
 1/8 anonim válasza:
A média felfújja, semmi veszélyes nincs. Amúgy is a rendészeti szki. mellett van a tábor. Arról nem beszélve alig vannak...
2016. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi probléma, az ég világon semmi. A képviselők kihasználták a lehetőséget, hogy egymást fúrják a menekülthisztivel. Undorító amit művelnek, én szégyenlem, hogy ilyen böszmék ülnek a képviselőtestületben.
2016. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ugyan nem vagyok körmendi ,de járok arrafelé minden hónapban.

A paranoiát jól elterjesztette a kormány , a mosott agyú birkák meg jól be is szopták az egészet. Egyébként egyetlen bűncselekményt sem követtek el ott a menekültek , a lakosság nagy része nem ismer személyesen egyet sem , ez a paranoiai csak egy kívülről programozott manipuláció produktuma.

2016. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Körmendi vagyok,mostanában semmi hír nincs róluk és 2 hete nem is láttam menekülteket
2016. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Csak a pánikkeltés megy a médián keresztül.

Nincs velük semmi gond

igaz hogy a tábor nyitott járkálnak a városban csoportosan az emberek félnek tőlük de egyenlőre ártalmatlanok meghúzzák magukat.

Én nő vagyok nap mint nap elsétálok mellettük rám se mernek nézni.

2016. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos, én a Tescoba járok minden nap, a tábor előtt. A Tescoban vannak, csoportosan, előtte is, a padokon is ülnek, 10-15 fős csoportokban mászkálnak a Fő téren is. Ha nincs fehér ember a közelben, rendesen félelmetes egyedül mászkálni. Engem speciel megnéztek és mondogattak is valamiket, nem igaz, hogy rá sem néznek az emberre. A rendőrök, katonák is vagy ott vannak, vagy nincsenek, van olyan, hogy úgy kimegyek a Tescoba, hogy egy rendőrt sem látok, migránsot viszont többet, mint fehér embert. Mivel napi szinten járok ki, azt hiszem, hiteles a véleményem. Aki szerint a média felfújja, az vagy nem jár arra vagy autózik.
2016. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#6

Hát , ez tényleg a vészes kategória netovábbja , hogy a tacskó körül csövezgetnek :'DD Én jártam osztrák kisvárosokba is , ahol detto ugyanez volt , semmi probléma nem volt , még köszöntek is nekem. XD

2016. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is gyalog járok nap mint nap a tescoba a főtéren és az állomás környékén is.

az állomásnál az iskoláknál és a főtéren abszólút nincs rendőri jelenlét sose látom őket pedig sokat járok arra

ha látom is őket egy kocsiba nyomorognak 5en és esznek vagy alszanak.

szerintem nem félelmetesek a migránsok én nem félek tőlük még nem adtak rá okot.

gyűlölöm őket és azt is hogy itt vannak a kisvárosunkba de tényleg nincs velük gond egyenlőre.

kicsit büdik :D

2016. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!