Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen témájú facebook oldalt...

Milyen témájú facebook oldalt követnétek szívesen? ( többi lent ) 19/Lány

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam azon, hogy manapság hogyan lehet elérni a fiatalok figyelmét, érdeklődését, hogy milyen eszközökkel lehetne őket motiválni, esetleg rávilágosítani őket egy-egy dologra. Manapság mindenki egy bizonyos oldalon tölt bizonyos időtartamot, miért ne használhatnám jó célra.


Úgy gondolom mindenki olvasgat valamit. Vannak, akik kézen fogható cikkeket, és vannak akik internetes folyóiratokat olvasnak, de a lényeg ugyan az, mindenki olvas valamit.


Arra lennék kíváncsi, ti milyen témával foglalkoztok szívesen?


A szerelem időtálló téma lehet?


Kérlek írjátok meg nekem, mi az ami manapság inspirálni tud titeket, milyen témákkal foglalkoztok nap mint nap, milyen témára keresitek nap mint nap a válaszokat.


Előre is köszönöm szépen!


C.



2016. máj. 17. 15:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
macska xD
2016. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
._.
2016. máj. 17. 15:32
 3/13 anonim ***** válasza:
csecs
2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy újabb összelopkodott közhelyekből és konkrét szituációkból indokolatlanul kiragadott történésekkel teli oldal születik hamarosan, mintha nem lenne belőle elég. Hurrá!


Én utálom, ha valaki ennyire divatozik, és másol.

Aminek lenne értelme, azok a saját gondolatok, egyedi dolgok, amikhez csak rajtad keresztül lehet hozzáférni, ami értékelhető, gyönyörködtet, elgondolkodtat.

Magyarul művészetnek hívják.

2016. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Barom.

Te engem ne oktass ki, hogy mi copy vagy mi nem.

Az hogy bele akarok fogni egy ilyesmi dologba, miért lenne utánzás? Hozzáadhatom az én egyedi plusszom

A te semmi jellemtelen lényedből van már tucat :s


Bújj el valahova és sírd ki magad.


Hurrá ;)

2016. máj. 17. 15:43
 6/13 anonim válasza:
Nincs facebookom, de amilyen témákkal én nap mint nap foglalkozom, az a mai fiatalokat nem nagyon érdekli, s szerintem téged sem.
2016. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Célközönség azt hiszem nem csak a fiatalság lehet :)
2016. máj. 17. 15:47
 8/13 anonim válasza:

Szerintem felesleges ehhez bármilyen "témát" keresni. Mit is akarsz csinálni pontosan? Ha tényleg motiválni akarod őket, akkor felesleges köntörfalazni (szerintem). Amúgy nem tartom rossz ötletnek, amin gondolkodsz, már én is gondolkodtam hasonló dolgokon, de szerintem én kicsit komolyabban gondolnám, mint te.


Amúgy engem mostanában nem igazán motiválnak dolgok. Anno. kitűztem magamnak egy célt és azóta a célom felé haladok. Van egy jó pár gondolatom a témával kapcsolatban, ha kíváncsi vagy rá, akkor szívesen írok még ezt-azt privátban.

2016. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én már 30-as vagyok, nem tudom, kit szeretnél célközönségnek, de amiket én követek, annak a felnőtt korosztályába a frissen érettségizettektől határ a csillagos ég...

- papagájok

- kreatív megoldások, praktikák, újrahasznosítások

- lakberendezési tippek

- könyvek, olvasás

- lakóhelyemhez kapcsolódó események, történések

- kézimunka (ha nincs időm alkotni, nézni is szeretem mások munkáit, én is merítek belőle ötleteket)

- sütés-főzés (nem extrákból, inkább bármelyik háztartásban fellelhető alapanyagokból minél változatosabban)

- vásárlási akciók (ki nem akar spórolni?)

- kedvezményes utazási lehetőségek (egyedülállóknak is)

2016. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat! :)

Sokat segítettetek orientálódni.

2016. máj. 17. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!