Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Jinx vagy Kog'Maw-...

Szerintetek Jinx vagy Kog'Maw-ot vegyem meg a LOL-ból?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő erős late game-el rendelkezik, Jinx valamivel biztonságosabb a több cc miatt plusz a Global ultijával lehet jó playeket csinálni, Kogmaw viszont veszett nagy sebzéssel rendelkezik, igazából már egy Rage Blade-el is, de viszont vele nagyon kell figyelni a pozicionálásra, mert nem igen tudja megvédeni magát. Én talán inkább Jinxet ajánlom.
2016. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kog'Maw az új rage blade miatt jelentősen legyengült, ezért inkább Jinx-et ajánlom....
2016. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kogmaw legyengült? Én úgytudom, hogy épp ellenkezőleg, a dupla on-hit minden második ütésén elég brutálisan hangzik.
2016. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dupla hit, dupla hit.... Kog'Maw-nál az attack speed számít!
2016. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kog azon ADC kze tartozik mint Vayne, Twitch akikkel tamadni kell, mert nincs olyan kepessege ami megvedje

mint pl Ashe, Jinx, Tristana stb.


Az egesz jatek legbrutalisabb attackspeedjet lehet belole kihozni, es bizony arra is kell epiteni aka Twitch


Bar szerintem egy dog unalmas champ, de mivel jo APnak is, ezert mergeri siman

2016. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vayne és Kog'maw között nagyon sok a különbség, mert Kog'Maw nál nem feltétlen kell nagy damage... De mivel fullos az attack speede (feltéve ha jó a builded) tökmindegy menyi a damaged...

Viszon Vayne-nek nem kell akkora attack speed, mint Kog'Maw nak, hanem inkább a damage, hogy egy ellenfél 3 hit legyen...

2016. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló rosszul látod Kog Maw helyzetét. Kog Maw lényege az on-hit effectek, ugyanis amikor elnyomja a w-t duplázódik az attackspeedje, viszont feleződik a dmg-e, tehát kb ugyanott tart. Viszont a W ad bonus on-hit dmg-et és még plusz minden más on-hit effect itemekről (pl rage blade) 100% marad, csak az alap sebzés feleződik. Kog Maw a játék egyik legjobb on-hit effect használója, az új rage blade core item neki.
2016. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2016. máj. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!