Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kivel aludjak...

Szerintetek kivel aludjak osztály kiránduláson?

Figyelt kérdés
Két választásom van: vagy egy olyan lány csapattal, amiben kicsit unalmasok az emberek, de biztosan nem csinálnak valami hülyeséget, vagy egy másik lány csapattal, amiben viszont kicsit jófejebbek z emberek, viszont idegesítően rámásznak a fiúkra és lehet, h csinálnak vmi butaságot... Az első csapatban eddig teljesen benne voltam, viszont mostegy másik lány miatt kicsit kikerültem belőle, ezért inkább a második csopival vagyok mostanság. Kb 1-2 hete.Késöbb nem tudom, hogy hogyan alakul majd ez, de egydnlőre ez a helyzet. +Az egyik lány az 1. Csoportból nagyon ideges lesz és megutál, ha nem velük alszom, de nem akarok adni a véleméyére. Ez az utsó osztálykirándulásom velük, met év végén elmegyek. 6.os vagyok. Köszi a válaszokat előre is.

2016. máj. 19. 17:34
 1/5 anonim válasza:
Én a helyedben a másodikat választanám (Ha fiú vagy). Ha lány vagy akkor pedig válaszd az elsőt, mivel leírásod szerint azok nem kevernek bajba.
2016. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aludj a tanárbácsival :]
2016. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2016. máj. 20. 07:36
 4/5 anonim válasza:
Akkor első.
2016. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aludj azokkal akikkel akarsz. 6-os lányok és fiúk azért nem tudnak olyan nagy hülyeséget csinálni.
2016. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!