Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te mit tennél a helyemben?

Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Meghivott a barátom az esküvőjére engem és a feleségemet,de azt mondta csak a házasságkötőterembe hiv meg utána menyünk haza,az utánna lévő kibérelt terembe ahol kis összejövetel van nem,furcsáltam nem vagyunk igénytelenek stb,miért nem hivott meg oda is minket? Lehet az esküvőre se megyünk akkor! Te mit tennél?
2016. máj. 19. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mennék el sehogysem ha ezt mondta...
2016. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az okára nem tudok rájönni,nem ennénk meg a lakomát! Nem vagyunk illetlenek se,nem értem!
2016. máj. 19. 22:19
 3/4 Eszter76 ***** válasza:
Lehet, hogy csak a család megy oda utána. Én elmennék az esküvőre - voltam is már így esküvőn, hogy csak oda hívtak és a bulira nem. Ez teljesen normális dolog, ha nem vagy közeli hozzátartozó!
2016. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
40éves vagyok ovodás korunk óta ismerjük egymást,talán nem vagyok közeli barát,nem szeretnék reggelig bulizni csak ez olyan fars.
2016. máj. 19. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!