Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy műanyag darab volt a...

Mókaapáca kérdése:

Egy műanyag darab volt a mekis kajamban, erdemes perelni?

Figyelt kérdés
Megvettem a szendvicsem es amikor beleharaptam egy 5 centis muanyagdarab volt benne. Ha lenyelem meg is fulladhatok. Erdemes megkeresnem egy ugyvedet? Van eselyem?
2016. máj. 20. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez ugye vicc?

Ha nem, akkor vidd vissza és cseréltesd ki.

2016. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem vicc ezekutan nem kell egy masik.
2016. máj. 20. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ilyen eseteket bizonyítani. Az ellenkezőjét is, hogy esetleg nem te raktad bele egy kis kártérítés reményében. Ráadásul te nem mentél vissza azonnal reklamálni, ami hihetővé tenné hogy felháborodtál a "sokként" ért sérelemtől.


Eleve fura hogy egy 5 centi hosszú tárgy volt egy tenyérnyi szendvicsben. Ezt nem lehet észrevétlenül sem bekapni, főleg nem lenyelni. Ennyi erővel rád is foghatják hogy eltervezted, és nem véletlenül létezik a "pénztártól való távozás után nem fogadunk el reklamációt"-szlogen, mert vissza lehet vele élni.

2016. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az autos kiszolgaloban vettem es otthon vettem eszre. A csaladom a tanu ra hogy benne volt a muanyag darab. Egybol panaszlevelet irtam masnap pedig visszavittem a szendvicset. Igy sem erdemes?
2016. máj. 20. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel rendezték a problémát (igaz?) - én a helyedben elfogadnám ezt elégtételnek.
2016. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!