Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem a babám lenyelt...

Azt hiszem a babám lenyelt egy kis darab műanyag fóliát. Lehet valami baja? Hogy csinálhatnak ilyenre egy baba játékot?!? Olyan dühös vagyok.

Figyelt kérdés

Az egyik játékán van egy kis "tükör". Egyáltalán nem lehetett látni, de a tükrön volt egy vékony műanyag fólia réteg, amit úgy vettem észre, hogy a babám kiharapta a kis éles fogacskáival.. és hiányzik is belőle egy kis darab... gondolom lenyelte :(.

Lehet valami baja?

Szerintetek normális, hogy ilyenre csinálnak egy babáknak való játékot, és fel sem tüntetik rajta, hogy el kell távolítani a fóliát???? :( :( :(


2015. márc. 25. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy sebészeti UH-ra elvinném, mert feltapadhat a bélfalra és elzáródást okozhat.
2015. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

UH-n, röntgenen nem látszik a műanyag...

Szerintem meséld el a gyerekorvosnak mi történt.

2015. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és figyeld a kakit :)
2015. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mekkora darab? Biztos, hogy lenyelte? Amúgy itt már sokan írtak hasonlót, a pelenkában volt a lenyelt dolog.
2015. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy darab hiányzott, kb. mint az egy forintos volt, vagy picit annál is kisebb. Nem biztos, hogy lenyelte, de sehol nem találtam (mondjuk olyasmi anyag mint egy nejlonzacskó, és picike, szóval ha leesett valahol akkor nem könnyű megtalálni..), és a fogaival szakította ki, az biztos, mert a maradék tele volt fognyomokkal, ezért gondolom hogy lenylete :(.
2015. márc. 25. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, beszélj orvossal! De szerintem nem lesz gond.
2015. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
velünk volt ilyen.Másnapi kakában benne volt.Gyerekorvos szerint ha nincs baja magától kijön 48 órán belül.Figyeld a csomagot meg a babát de hívd fel a dokit azért.
2015. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos felelőtlen vagyok, de szerintem ez semmiség. Átmegy rajta aztán kész, valószínűleg észre se veszed hogy kijön.

Ha valami éles dolog lenne, vagy pénzérme pl., akkor aggódnék.

2015. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!