Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik gimnáziumba...

Szerintetek melyik gimnáziumba menjek tovább Egerbe?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok valami "jó" tanuló, bár nem is tartozom a rossz tanulók közé. Az átlagom kb.3,5 körül van. A matematika és a fizika az ellenségem:D A bioszt, kémiát, magyart, rajzot szeretem. Melyik iskolákat ajánljátok számomra Egerben ami azért nem a legrosszabb, és van esélyem be kerülni oda. :D Igaz, hogy még csak 8. -os leszek de szeretnék már most pontot tenni ennek a kérdésnek a végére. :D Válaszaitokat köszönöm.

2016. máj. 21. 21:16
 1/3 anonim válasza:
A Ward Mária Gimnáziumban tuti bírnád a tanulást. Ha össze tudod magad szedni,akkor a Dobó mindenféleképpen. Itt tudsz olyan osztályba menni,ahol kikerülöd a fizikát,de a matek elől sehol sem menekülhetsz:/ A többi iskolát meg meg se említem,szerintem a legtöbb gimnázium része említésre sem méltó. Sok sikert:)
2016. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod:D
2016. jún. 1. 15:43
 3/3 anonim válasza:
Szia :) Végül melyik iskolába jelentkeztél?
2017. ápr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!