Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni?

Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy rajzolo tablagepet (amire lehet rajzolni) es nemtudom hogy melyik a legjobb (amelyik arban is jo ) es azt se tudom , hogy ne elegendo-e venni a tabomhoz egy ilyen erintoceruzat.. es azt se nagyon tudom hogy milyen alkalmazasba rajzoljak ezeket a rajzokat a tablageprol(mert rohadtul latszik hogy nem paint) ha tudna valaki nekem segiteni azt nagyon megkoszonnem :)

2016. máj. 21. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van de sz#rra se jó. Nem ajánlom.
2016. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én wacoom bamboo-t használok, bár az olyan, hogy a gépen látod hogy ott mit rajzolsz. Lehet nem ilyet szeretnél, nem teljesen jött le abból amit írtál. Wacoomot amúgy csak ajánlani tudom, több embert is ismerek akinek ilyen van és ők se panaszkodnak. Program..én art raget használtam sokáig, de igazán a photoshop a jó, csak az ugye bonyolultabb. De sokan használjáka paint tool sait is, de én azt nem simerem.
2016. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!