Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabó Magda: Abigél A Matula...

Szabó Magda: Abigél A Matula és a Dóczi Leánynevelő Intézet közötti hasonlóságok. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy házi feladatot, amiben sajnos elakatam: Szabó Magda Abigél- Nézz utána a Dóczi Leánynevelő Intézet és a Matula közötti hasonlóságoknak (valóság és fikció). (Mielőtt bárki mondaná, hogy olvassam el a könyvet, már megtettem és nagyon tetszett. :)) Csak az a baj, hogy nem találtam semmit sem a Dóczi L. I. -ről (csak annyi adatom van róla, hogy Szabó Magda odajárt iskolába). Aki tud, kérem segítsen. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. máj. 22. 17:05
 1/3 A kérdező kommentje:
*elakadtam
2016. máj. 22. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

A guglit nem mutatták még neked?

Ha csak a Wikipédián utánanézel a két iskolának, abból is tudnál valamire jutni.

Pl. a Gedeon nevű igazgatók, meg az iskolai egyenruhák, de akár az oktatási rendszer is.


[link]

2016. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De igen, mutatták a „guglit”... De mint mondtam, én nem találtam semmit. Pedig több helyen is rákerestem. Ezért kértem segítséget itt. Hidd el, ha találtam volna felhasználható adatokat, akkor nem ide írtam volna.

Köszi, hogy segítettél.

2016. máj. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!