Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak? Hogyan...

Miért piszkálnak? Hogyan lehetne őket leállítani?

Figyelt kérdés
Egy kicsit visszahúzódóbb 14 éves lány vagyok. Mindig is piszkáltak a testalkatom miatt, kövérnek állítottak be, ami szerintem nem annyira igaz. Az osztályomból 1-2 igazi barátom van, a többiek piszkálnak. Néha már az agyamra mennek, főleg, hogy most felvettek a megye legjobb gimnáziumának matematika tagozatára. Most azt mondják, hogy stréber vagyok. Anya mondta, hogy nincs okom aggodalomra, majd rájönnek később, hogy nekik is tanulniuk kellett volna ahelyett, hogy engem piszkálnak. (Eléggé rossz tanulók). Nem mondanám, hogy nem állok ki magamért, mert már sokszor visszaszóltam elég durván nekik, sőt....volt, hogy egyiküket le is löktem a dombról. Szóltam már az osztályfőnöknek is, jól leszidta őket, de nem hagyták abba. A barátaim meg ugyanolyan félénkek mint én. Igaz, hogy már csak alig van 1 hónap az iskolából, de egyre jobban piszkálnak. Hogyan lehetne őket valahogy leállítani? :((
2016. máj. 23. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mi esik jobban: röhögj a képükbe, vagy esetleg unottan nézz rájuk, amikor piszkálnak. Ilyenkor rájönnek, hogy nem izgatnak téged különösebben, és általában abbahagyják. Amúgy már csak egy hónap, az igazán nem sok, inkább készülj fel a matektagozatra, mert kemény lesz! És addig is eltereled a figyelmed.

(A kövérségről pedig... Nemegyszer elcsodálkoztam már, hogy mennyivel csinosabban nézett ki egy olyan lány, akin volt egy kis felesleg, mint egy sovány.)

2016. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!