Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában mennyiből lehet...

Angliában mennyiből lehet kihozni egy havi kaját? Csak úgy körülbelül mire számítsak és ne haljak éhen :D

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Tiv tivy, Te vagy az?! :o
2016. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Mit szeretsz enni, mennyit nassolsz, mit akarsz inni.


Sosem számoltam össze, de mi nagyjából 300-350et költhetünk a konyhára 2 főre. Főtt kaja, chips, csoki, sör, bor.

Persze mindent mértékkel :)


Ha rosszul jön ki a lépés akkor 100 font alatt is megoldható, de ugye fölösleges 1800km-t utazni hogy éhezz.

2016. máj. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

Jahh..


A lakhatás és az utazás a drága (+cigi)

2016. máj. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szállással nem lesz gond, mert a hotelben ahol fogok dolgozni, ott lesz szobám. Nem vagyok egy nagy étkű (20/L). Csak ameddig nem kapok fizut addig kéne kihúznom.
2016. máj. 30. 18:13
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Csak megbízható ajánlatra indulj, könnyű pofára esni. Egy barátom is biztos munkára indult (teljesítmény bérezés), de nem annyi munka van mint amit beígértek. Most próbálok segíteni nekik hogy elindulhassanak valamerre.


A kezdő költségek a lakhatáson kívül: kell elérhetőség. Three mobile-t használtam. Ha a szállodában van wifi akkor jó vagy, de a tömegközlekedéshez nem árt a net, jó ha van.

Sim kártya ingyenes!

Adds on rész: [link]


Nem jártam rendszeresen tömegközlekedéssel, így inkább buszoztam. Oyster kártya 5 font (visszaváltható). Feltöltöd, 1 buszozás 1,5 font, ha csak buszt használsz akkor 4,5 font után a további ingyenes azon a napon. Ez kelleni fog mert eleinte sok rohanásban lesz részed.


Tehát kaja-pia-telefon-utazás amire eleinte költened kell.

Kiérsz:

1. NiNo!!!! Egyből hívd, minél hamarabb legyen meg

2. Bankszámla!!! Nehéz menet lesz, ha kell tanács írj privátot. Minden extra szolgáltatás (biztosítások pl) nélkül INGYENES (Basic account)



Ez sok időbe beletelhet, készülj fel mind idegileg mind anyagilag.

2016. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a tanácsot!
2016. máj. 31. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!