Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te hívnál az esküvődre olyan...

Te hívnál az esküvődre olyan személyt fotózni, aki nem hivatásos fotós, de hobbiként fotózik és jó képei vannak (Nikon D5200-as géppel készülnének a képek), viszont esküvőt még nem fotózott?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljes áron semmiképpen, de HA tényleg jó képei vannak és komolyan gondolja a dolgot, akkor mindenkiképpen.


Valahol neki is kezdenie kell és még a végén kiderül, hogy jobb, vagy neked jobban tetszik a stílusa, mint egy millió forintos 'profinak'.

2016. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátunk, ingyen jönne, de én szkeptikus vagyok amiatt, hogy ilyen rendezvényt még nem fotózott, de azt mondta, hogy menni fog neki. A párom ragaszkodik hozzá.
2016. máj. 24. 14:29
 3/5 raawr ***** válasza:
90%

Semmikép! Egy elég fontos napról van szó, nem jöhet szóba az, hogy jaj lemaradtam a csókról csináljuk vissza! Ha nincs tapasztalata az esküvői fotózásban fel sem kellene merülni ennek a kérdésnek. Az meg egyébként teljesen mindegy, hogy milyen géppel dolgozik ha nem ért hozzá.

(Egy fotós voltam egyébként :D )

2016. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor itt a dilemma:

Nem veszed fel, mert nincs tapasztalata, de nincs tapasztalata, mert nem veszi fel senki, mert nincs tapasztalata?


Ha ingyen van, akkor szerintem híjátok el mindenképpen, esetleg mellé egy vendégfotóst is felvehettek a biztonság kedvéért.

Ő is kap tapasztalatot, és ti is biztosra mentek, hogy vannak-e jó fotók, vagy sem.

2016. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 raawr ***** válasza:

Igen részben igazad van, de szerintem nem egy esküvővel kellene kezdenie a tapasztalat szerzést.

Esetleg az esküvő utáni fotózást megcsinálhatná, de magát az esküvőt én nem ajánlanám. Egyébként is egy nagyon nehéz téma az esküvő, nagyon kreatívnak kell lennie a fotósnak, hogy remek képek készüljenek.

(Fotós voltam)

2016. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!