Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetalia: PruHun vagy AusHun?...

Hetalia: PruHun vagy AusHun? (lent)

Figyelt kérdés

Melyik párost szeretitek? Írjátok le a véleményeteket, hogy miért jó, ha Mo. párja Poroszo. vagy Ausztria?


Kíváncsiságból tettem fel a kérdést, mert azt vettem észre, hogy sok a vita róluk. Még a japán fanartokon is meglátszik. Ritka, hogy hármas kapcsolatban ábrázolják őket.


2016. máj. 24. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
PruHun inkább,de ha engem kérdezel akkor a PolHun az igazi vagy UkHun de abból szinte nincs is kép :(
2016. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A PolHunból láttam egy csomó képet, de inkább a barátságot ábrázolják, nem pedig a szerelmet. De azért szeretem :)
2016. máj. 29. 08:06
 3/9 anonim válasza:
Én valamiért az AusHunt jobban szeretem :) Szerintem cukik. (Főleg amikor mosogatnak)
2016. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
PruHun... Maradjunk annyiban, hogy AusHun nem épp a kedvencem. Igazából azon a pároson kívül mindenkit szeretek Magyarországgal.
2016. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 catlori válasza:
100%
Èn is PruHun vagyok ^-^ Nem tudom mièrt de illenek össze egymáshoz nagyon az én szememben. Mindkettő elégé örűlt tud lenni :'3 Meg tök cukik voltak kiskorukban is.>w<
2016. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
PRUHUN!!!!!!!!! <3 >v<
2016. aug. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is PruHun párti vagyok, mert egyszerűen jobban összeillenek szerintem. Poroszország kihozza Magyarország igazi természetét, hogy úgy mondjam, míg Ausztriát csak körbeugrálja Erzsi...Oké, hogy történelmileg egyértelműen Ausztria áll hozzánk közelebb, de valahogy nem tudom őt férfinek nézni, ahogy finnyáskodik, és szerintem Magyarország hozzá már túl férfias, jobban illik hozzá valaki belevalóbb, mint Poroszország.

Bocsi, ha megsértettem az AusHun fanokat, csak a véleményemet írtam le..^^"

2016. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
PruHun X3
2017. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
PruAus c:
2017. nov. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!