Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emiatt lenne jobb?

Emiatt lenne jobb?

Figyelt kérdés
Mikor az első barátommal szakítottam,akkor mesélte az egyik barátnőm ,hogy ő úgy tette magát túl a dolgon hogy egy pappírra írta mindent amit szeretett a srácban. Aztán elégette a pappírfecniket a fényképpel eggyütt amin ketten voltak.Persze amikor ezt elmesélte nem igazán érdekelt. Azóta sok év telt el.A barátom ismét elhagyott etúttal végleg.Semmi se tud igazán segíteni... de ez valóban így van? "Elégeted az érzelmeid? Ezáltal könnyebb elfeledni?
2016. máj. 24. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mentalitás kérdése, véleményem szerint a barátnőd az a fajta ember aki könnyebben túlteszi magát a dolgokon, hamarabb túléli, átvészeli az ilyet, erősebb lelkileg nem tudom te milyen felfogású vagy.
2016. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha ezt megcsinálom az boszorkányságnak számít? :'D
2016. máj. 24. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!