Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyakönyvezhető ez a név?

Anyakönyvezhető ez a név?

Figyelt kérdés

Seryu.Nagyon tetszik ez a név.Magyarországon lehet anyakönyvezni?Ne értsetek félre,még nincs gyerekem(18 fölött sem vagyok).Csak kíváncsiságból kérdezem , hogy hogy lehet ilyen neveket anyakönyvezni .:)

(lehet hogy buta kérdés , de érdekel,előre is köszi a válaszokat)



2016. máj. 24. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
max törzskönyvezhető
2016. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
reméljük kinövöd, és nem baszol így ki szerencsétlen gyerekkel.
2016. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Idegen a hangzása, az írása. Biztosan nem szerepel a magyar utónévkönyvben! Ha nem szerepel az anyakönyvezhető nevek között, külön kell kérvényezni az anyakönyvezhetőséget, amelyet meg kell indokolni /pl. külföldi származású szülő/. Viszont én egy metrómegálló nevét nem adnám a gyerekemnek /még a kutyámnak sem/!
2016. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne aggódjon senki , sosem adnék ilyen nevet egy gyereknek.Legtöbbször ez a felhasználónevem és egy osztálytársam mondta hogy miért ne lehetne ez a gyereke neve.SOkan mondtuk neki hogy nem lehet anyakönyvezni és már 2 hete ezzel nyaggat , úgyhogy köszönöm mindenki válaszát !Megmentettétek az életem! :)
2016. jún. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!