Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemüvegkeret csere?

Szemüvegkeret csere?

Figyelt kérdés
Bocsi, ez nem tudom milyen kategóriába kéne tartozzon, így ide írom. Van egy szemüvegem (Vision Express-es), de nem hordom, mert szerintem nagyon nem áll jól, nem is szeretem. Nagyobb keretet szeretnék, ezt túl vékonynak találom...:/ A lencséje jó, de ha másik keretet vennék, új lencse is kéne bele? Mennyibe kerülne? Valamint ezt a szemüvegemet bele lehet számítani? Köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 24. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha csak nem pont ugyanezt a fazont választod, akkor biztos, hogy új lencse kell. A lencsét a keretbe szabják. Márpedig azt írod, a keret méretén változtatnál, nyilván ha nagyobb a keret, kicsi lesz bele a lencse. Abban nem vagyok biztos, hogy ha fordítva van, akkor beleszabják-e a lencsédet (tehát kisebb keretet választasz meglévő lencséhez).

De amit leírtál, ahhoz sajna igen, komplett új szemüveg kell sajna.

2016. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
- 1 sajna :)
2016. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és hogy mennyibe kerülne, illetve beszámítják-e a szemüveged, azt ott kell megkérdezni, nézz körül a keretek közt... nekem a Vision mindig túl drága volt... de ott van szemüvegbeszámítás, ezt tudom.
2016. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!