Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában iskolaváltáson...

Mostanában iskolaváltáson gondolkozom, de nem tudom mit tegyek segitenétek?

Figyelt kérdés

Szóval 3 éve eljöttem nyolc osztályosba, és szeretem az osztályom, a barátaim, viszont mostanában egy kissé elveszettnek érzem magam hisz ugye nincs szakom hanem elvileg minden emelt szinten megy. De nem tudom, hogy mit tegyek, elmenni is szeretnék, de igazából maradni is, tudom, hogy lesznek akik elmennek az osztályból nekik határozott elképzeléseik vannak és akik biztosan maradnak is ugyanigy vannak ezzel, viszont én teljesen elvesztem. (utólag bocsánat a rövid i betűkért sajnos a hosszú i-m bekrepált)

14/l



2016. máj. 24. 23:57
 1/1 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Bölcs dolog hogy már ennyi idősen tanácsot kérsz ebben, más még a gimnázium végén se foglalkozik a saját sorsával.. Figyu, viszont van még jó pár éved, a középiskolai évek igazából a művelődés szempontjából számítanak, semmi más értelmeset nem veszel fel magadba ott. ( Ezen lehet vitatkozni barátaim, anno kijöttem a gimiből, és halál elveszett voltam, mert semmi életrevaló dolgot nem adtak a fejünknek). Röviden: A sima gimnáziummal is ugyanolyan jól jársz, esetleg időt is nyersz, hogy gondolkodhass azon, milyen irányba szakosodnál. De ezt igazából neked kell tudnod, írj egy papírra listát a lehetőségeid pozitívumairól, melyiket, miért szeretnéd. Amelyiknél több jó jön ki, tanácsolom, hogy azt válaszd!
2016. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!