Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná ezt fordítani?...

Valaki le tudná ezt fordítani? (lent a szöveg)

Figyelt kérdés

elakadtam egy flash játékban és ez a végigjátszás ennél a résznél akadtam el.ja és létszi ne írjatok ilyen webfordításos szarokat mert azt lehetelen érteni.


(For this mission you should equip yourself with a weapon of precision, such as a sniper gun, assault rifle or handgun. If you do not have one of these in your inventory you can always go back to your safe house to change your weapon or buy some new ones in the gun shop.) Use your vehicle and head to Palermo Italy on the map.

(You will arrive in Palermo by boat) Walk to your bottom left and again to your left. (You should see a parked car)

Enter the middle building, and head up the stairs.

(By this time the Black Fox should have called you to tell you to find Cosima, a rural girl.) Keep going up the stairs to the last floor and enter the room.

Click on the balcony door to begin the mission.

Look in the opposite building and shoot the man having adult affair with the girl. Do not shoot the girl, as this is Cosima.

Shoot the two guards that appear in the top and bottom windows.

Head back downstairs and walk out of the building. (There will be an animation sequence where you talk to Cosima


2010. ápr. 10. 20:02
 1/4 anonim válasza:

Ehhez a küldetéshez fel kell szerelned magadat egy precíziós (nagy pontosságú) fegyverrel, mint például egy mesterlövészpuska, gépkarabély vagy kézifegyver. Ha nincs meg neked egy ezek közül a raktárkészletedben, akkor bármikor visszamehetsz a safe house-ba (emberek elrejtésére szolgáló helyiség) fegyvert váltani vagy újat venni a fegyverboltban. Járműveddel indulj el az olaszországi Palermo felé a térképen.

(Palermóba hajóval fogsz érkezni) Sétálj bal alulra, aztán megint balra (ami neked bal alul és bal). (Egy leparkolt kocsit kell, hogy láss)

Lépj be a középső épületbe, és menj fel a lépcsőn.

(Ekkorra már a Black Fox (Fekete Róka) fel kellett, hogy hívjon, hogy elmondja, hogy meg kell találnod Cosimát, egy vidéki lányt.)

Továbbra is haladj felfelé a lépcsőkön az utolsó szintig, és lépj be a szobába.

A küldetés elkezdéséhez kattints az erkélyajtóra.

Nézz be a szemben lévő épületbe és lődd le azt az embert, akinek „felnőttes dolgai” vannak a lánnyal. Ne lődd le a lányt, mivelhogy ő Cosima.

Lődd le azt a két őrt, akik a felső és alsó ablakokban jelennek meg.

Indulj el lefelé és menj ki az épületből. (Lesz egy animációs képsor, ahol Cosimával beszélgetsz.)

2010. ápr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezaz!!ezer köszi!!!
2010. ápr. 11. 10:51
 3/4 anonim válasza:

Jól beleillik a játék világába? Sikerült végigvinni a missziót?

(előző hozzászóló vagyok)

2010. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem sikerült pedig még videókat is néztem mindent jol csinaltam de nem mükszik me úgy vót a videóban hogy el kell menni snipert venni aztán hív egy ember de nálam nem történt ez meg nem tom mért. de a fordításod nagyon jól sikerült mégegyser köszi
2010. ápr. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!