Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tud nekem fordítani...

Valaki le tud nekem fordítani (csak szöveg kéne) egy videót? (angolról magyarra . Rövid)

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nemártana hozzá link
2011. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó, hogyha valaki vállalja, hogy lefordítja elküldöm .... de ha ennyire zavar akkor erre gondoltam (a lényegét tudom, csak amit mond nem értem) http://www.youtube.com/watch?v=JtoMg5RyXpY
2011. júl. 21. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Talán inkább így kellene "Megköszönném,ha valaki lefordítaná, itt a link". Nem úgy, hogy "jó, ha valaki lefordítja, elküldöm" "ha nagyon zavar itt van" Jó, hogy azt nem mondod, hogy itt van baz.dmeg, fordítsd má' le.


Úgy írsz, mintha Te tennél szívességet!!!Nem ártana jó modort tanulni !!! Szívességet kérsz, akkor erőltesd meg magad egy kicsit!!

2011. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hello . Bella Thorne vagyok, és bántalmaztak. 5-6 éves koromban történt, még az iskola előtt...


De szerintem is b*zd m*g!!!

2011. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezzel a stílussal... én sem mondom meg!!!
2011. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én semmi rosszat nem akartam írni tényleg .... csak egy kicsit meglepődtem, hogy csak így beleköt, hogy nem ártana hozzá link ... én direkt nem raktam még ki, csak megkérdeztem, hogy tud-e valaki annyira angolul, és ha igen, lefordítja-e nekem
2011. júl. 21. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Hi, I'm Bella Thorne and I've been bullied my whole life. It started when I was about five or six and it was before school, because I spoke spanish, that's my first language, and everybody called me weird because I didn't speak like everybody else so I completely dropped spanish to fit in so that people would stop calling me names and now I have to try to retake spanish because I want to learn it, and that's because of bullying. Then it continued just for something different, because I wasn't able to read like everybody else. People called me dumb and stupid and now to this very day I get really nervous and I can barely read in front of a large crowd. And that was because I was dyslexic. I'm taking a stand against bullying. Because it's wrong and hurtful and it can harm everybody in different ways. Will you take one with me?


Hi, bella thorne vagyok es egesz eletemben (a bully-t nem tudom leforditani, ilyen iskolai, gyerekek altal elkovetett cikizes)

5 vagy 6 eveskoromban kezdodott, iskola elott, mert spanyolul beszeltem, az volt az anyanyelvem es mindenki furanak hivott mert nem ugy beszeltem mint mindenki mas, szoval teljesen elhagytam a spanyolt hogy beilleszkedjek es igy az emberek nem cikiznenek tovabb es ezert ujra kell tanulnom a spanyolt es ez a bullying miatt van

Aztan folytatodott valami masert, mert nem tudtam ugy olvasni mint mindenki mas. A tobbiek butanak hivtak es a mai napig nagyon ideges leszek es alig tudok olvasni nagy tomegek elott. Es ez azert volt mert dyslexias voltam. Kiallok a bullying ellen, mert helytelen es vanto es mindenkit bant, sokfelekepp. Kiallsz ellene velem?


Bocsi, kicsit nyers forditas de nem vagyok egy mufordito

2011. júl. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nem olyan rossz ez a "nyers" fordítás sem, grat:)

egyébként a to be bullied, bullying - cikizett, cikizés, vagy épp terrorizálást is jelenthet...amúgy magyarázatokban úgy értelmezik, hogy egy "erősebb", "bátrabb" embertárs, lekezelően beszél (én viselkedik vele szemben) a "gyengébbel".

2011. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 22. 13:05
 10/10 hangszoros válasza:

Én is gondolkodtam hasonló kérésen, két előadói zenés video kapcsán.

Mennyivel jobb lenne ha a zsűri komentje írva lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA&feature=player_em..

Video megjegyzés: Ez szerintem megismételhetetlen

Akárhányszor hallgatom igazat adok a Zsürornak " Ez abszolute fantastic" Ez a lila inges felvétel, szerintem megismételhetelen. Most is megérintett, pedig a szöveget nem értem. 80 mill kat !!! pedig nem populáris müfaj.Bugyi, gattya nem maradt szárazon. Van virtuális duett Pavarottival, de elég pocsékul szól. Nem remekeltek a hangmesterek. Ez nyert Pavaroti ellenébe is.Talán mert rosszabb hangfelvételeket találtam Pavarottitól

http://www.youtube.com/watch?v=RxPZh4AnWyk&feature=player_em..

Video megjegyzés: Kár, hogy nincs magyar naráció. Valaki megfusizhatná , ha nem baltázza el közben a hangzást.

Ettől is kiakadtam. De nemcsak én.( 70millió katincs ) Ami érthetetlen, az elsők, mint Pottsnál is felülmúlhatatlanok. Más is érzi,mert lényegesen kisebb a látógatotság. Érdemes az azonos cimű dalokba belehallgatni, mert óriási különbségek vannak, hangminőségben

2011. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!