Cassia jó erre?

Figyelt kérdés
2015 áprilisban hennáztam először a hajamat Caca Rouge vörössel, szóval több mint egy éve, de egy kicsit világosabbra szeretném. Olvastam, hogy Cassia-val kicsit világosabb lehet, de mivel én mindig otthon festem magamnak, ezért kicsit bizonytalan vagyok. Az eredeti hajszínem kicsit sötétvörös volt, de be volt festve szőke ombréra, és így kicsit narancssárgás-vörösre fogta be. Valaki le tudná írni kicsit részletesebben a Cassia lényegét, milyen a hajnak, és amikor hennázom a hajamat, mennyit tegyek bele? Vagy esetleg még a hibiszkus teáról is olvastam, viszont az pirosabbá teszi a hajat ha jól tudom, de az is érdekelne. Köszönöm szépen előre is a segítő válaszokat!! :)

2016. máj. 27. 14:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!