Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végleges szőrtelenítés kezelés...

Végleges szőrtelenítés kezelés után miért nem lehet borotválkozni?

Figyelt kérdés
Voltam IPL végleges szőrtelenítésen a hónaljaimon és azt mondta aki csinálta hogy 2 hétig nem borotválhatom se semmi , viszont holnap lenne egy nagyon fontos találkozom és iszonyat meleg lesz hosszú ujjúba nagy szenvedés lenne.Már 5 napja nem borotváltam le mégis mit gondoltok nagy gond lenne ha leborotválnám arra az egy napra?

2016. máj. 27. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Még van hátra alkalom a szőrtelenítésből? Nekem ugyanis nem csak egyszer, hanem több alkalommal kellett menni, mire teljesen "végleges" lett. Pont emiatt nem engedik leborotváltatni, hogy az esetlegesen bennmaradt szőrszálakat is el tudják tüntetni.
2016. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a gyors válaszodat, igen még van hátra. Jelenleg ez csak a 2. kezelésem volt, minden kezelés után 4 hetet várnom kell a következőig ebből 2 hétig nem borotválhatom, sajnos ez a 2 hét nagyon sok így nyáron :(
2016. máj. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!