Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayrol rendeltem 2 termeket,...

Ebayrol rendeltem 2 termeket, be is erkeztem az orszagba de nem hozza ki a posta. Mi a teendo?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendeltem 2 db dolgot az ebayrol .

Mind a ketto csomag beerkezett mar az orszagba de nem hozta ki oket a posta, irtam a magyar postanak emailt de azt mondtak hogy nincs a nevemmel naluk csomag..

Elso csomag:

Singapore Postaval adta fel nekem az elado

Tracking Number: MP08955*****

Beerkezett a csomag:

2016-05-11 22:14,Arrival at Destination,


Masodik csomag:

Wish Postaval adta fel nekem az elado kaptam itt is 1 tracking numbert ami itt csak szamokbol all(nincs benne betu), de a wish post oldalan nyomonkovettem es ez is beerkezett mar az orszagba...

Tracing Number: 81490380***

Nos ilyenkor mi a teendo??? A magyar posta nem tud rola hogy nekem van csomagom, vam ele nem lettek allitva mert kicsi az ertekuk. Lehetseges hogy amikor a repuloteren beerkezett akkor nem a magyar postanak lett tovabbitva..?



2016. máj. 28. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Erkeztek* nem erkeztem :D
2016. máj. 28. 19:47
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hét is eltelhet vagy akár több hónap míg a posta elküldi!Ők ezt nem tudják lenyomozni a szám alapján,mert nem ajánlott levés!

Viszont előfordul hogy itthon elkeveredik,vagy netalántán hamis nyomkövető számot kaptál,ami nem a te nevedre szól

2016. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rengeteg csomaggal jártam már így, ami egyszerűen csak eltűnt, és soha nem érkezett meg....Szerintem a postások egyszerűen lenyúlják. Gondolj bele, nem ajánlott meg semmi, nem lehet lenyomozni, hol tűnt el. Baromi idegesítő tud lenni, és nem tudsz mit kezdeni vele. Eddig szerencsére az eladók megértők voltak, és mindig visszakaptam a pénzt, vagy újraküldték a csomagot.
2016. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen sok esetben a postások nyúlják le(nekem hál istennek ilyen problémám nem volt),viszont volt róla pár cikk h postás kibontott pár csomit és a boritékot ugyan oda dobta ki is rugták.ilyen a magyar posta
2016. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!