Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm szakított már vagy...

Gsi kérdése:

A barátnőm szakított már vagy 4 hónapja szerintetek nyissak új kapcsolat fele vagy még várjak rá?

Figyelt kérdés
Ma is találkoztam a volt barátnőmmel oda akartam menni hozzá de ő fel állt és elment a barátnőjével együtt még csak nem is köszönt vagy valami
2016. máj. 28. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított és így reagál a közeledésedre, egyértelmű, hogy nem érdekled már és nem akarja folytatni.

Ha készen állsz, nyithatsz új felé, de úgy gondolom, mivel még hozzá akarsz odamenni beszélgetni, és felmerül benned , hogy várj rá, holott már elég régóta nem vagytok együtt, nekem az jön le, hogy még nem léptél túl rajta. Addig nem feltétlenül érdemes új kapcsolatba kezdeni, úgymond felejtés céljából. Szerintem ne szaladj bele egyből még egy kapcsolatba, flörtölni, beszélgetni persze lehet, de csak akkor kezdj újba, ha már nem a régit látod benne.

2016. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!