Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc sorozatos karakte...

Ki a kedvenc sorozatos karaktered és miért?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Dexter Morgan

Mert nagyon sokban hasonlítok a karakterére. (Persze sorozatgyilkos nem vagyok) Nagyon érdekes a figurája, eléggé összetett, mégis egyszerű, HA valaki olyan, könnyen rá tud hangolódni, megérti őt.


Illetve rengeteg másik sorozat karaktert is imádok, pl Patrick Jane, Vagy Sherlock Holmes (majdnem mindegyik sorozatból, kivéve azt, amiben egy ázsiai liba játssza).


A listán is látszik, hogy szeretem az elgondolkodtató karaktereket, persze nem állnak olyan magas szinten a figurák, hogy azt mondjam, 'csak okos embereknek való' mert ez egy hülyeség, de nekem valahogy az ilyen kissé elvont, abszurd, gondolkodó karakterek tetszenek.

2016. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!