Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc könyves karaktere...

Ki a kedvenc könyves karaktered, és miért?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Leon silver mert bátor és leleményes utánna pedig Fürge calver mert pont az ellentétje. Egy hitetlen aki kikerüli a bajt, mindig ésszel csinál meg mindent... Az az majdnem mindent.
2016. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cheryl Strayed a Vadonból. Eleve közel állnak hozzám az önmagukat kereső karakterek, de Cheryl még közülük is kiemelkedik azzal, hogy az önsajnálatot és az önostorzást messze kerüli.
2016. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Könyves Kálmán, mert király.
2016. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mállottviksz néne, Ogg ángyi - nincs náluk szórakoztatóbb boszi, imádom a csipkelődő stílusukat

Vinkó Szilárd - Cinikus, realista és alkoholista zsaru, pontosabban iszákos mert nem volt elég pénze hogy alkoholista lehessen.

A Patrícius - a város egyeduralkodója, ha már bűnözés van miért ne lehetne szervezett, és törvényes szerinte, csak ő tudott működőképes várost csinálni Ankh-Morpork-ból hosszú ideje

A könyvtáros - aki egy orángután semmiképp sem majom

Poggyász - egy utazóláda sok pici lábbal de teljes értékű szereplőnek tekintem

A HALÁL - csakis nagybetűvel, nem kimondottan lélegző szereplő...


És még megannyi zseniális karakter Korongvilágon. Nincsen még egy ilyen szereplőgárda és világ. Keresem elszántan, de még nem leltem.

2016. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bőrnyakúak könyv főhőse/írója, mert kb. olyan elveszett, mint én. A kis herceg is, mert gyerek, mint én.
2016. máj. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Luna Lovegood, mert elvont, álmodozó (akárcsak én), aki eső olvasatra egy lüke holdkórosnak tűnik, közben viszont kemény és okos lány.
2016. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ó, én is imádom Lunát.

Mellette nagy kedvenceim még: Lizzie Bennet (Büszkeség és balítélet - mert az egyetlen női karakter, aki mer saját maga lenni), Fred és George Weasley (Harry Potter - mert viccesek), Stella Sparrow (A tizenharmadik boszorkány - mert tudok vele azonosulni), Elinor Sparrow (A tizenharmadik boszorkány - mert kimondja, amit gondol), Charlie (Egy különc srác feljegyzései - mert vele is tudok azonosulni), Patrick és Sam (Egy különc srác feljegyzései - mert észrevették Charlie-t), Tristan Thorn (Csillagpor - nem tudom megmagyarázni, csak bírom és kész).

2016. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annabeth Chaase (Percy Jackson-sorozat) - mert annyira okos és vakmerő

Percy Jackson (Percy Jackson-sorozat) - mert bátor és profi kardforgató és cukiiii

2016. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Trója trilógiából Odüsszeusz mert okos ,bátor és ravasz.Elég bölcs a világ megértéséhez és sokat látott hajós.
2016. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!