Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a kihúzott fogam helyén...

Ha a kihúzott fogam helyén benne marad a tampon, hogy szedjem ki, vagy majd kidobja a szervezet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A fogad helyen a tampon ??? Azt hogy

En segítenek de itt valamit rosszul irtal vagy csak en vagyok hulye

2016. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az orvos mindig azt mondja hogy tamponr harapjak rá! Vagy nem tudom a pontos nevét de a vérzés miatt adják!
2016. máj. 30. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja hogy ugyerted ! Szerintem majd kidobja dobni ! Vagy majd egy icipicit megtorlod ( Tenyleg finoman ) fogkefevel a helyet !

De Sztem kifogja dobni

2016. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy beleragadt a sebbe, s nem tudod simán kivenni? Akkor menj vissza. Már ott helyben ki szokták venni, csak ha a szokottnál erősebben vérzik, kell bent tartani egy ideig.


A szervezet nem dobja ki, mert nincs bent, csak rajta. Most éjfél múlt. Nem tudom, mióta szorongatod, s még a szádban van-e, de fura.


***

Nem kérdezed, de ezek után fontosnak tartom megemlíteni, hogy a fog helyét nem szabad piszkálni semmivel (hajlamos rá az ember, hogy a nyelvével „nézegesse”. Öblögetni sem szabad. A vér ott megalvad, s dugót képez. Ez lesz az alapja a csontosodásnak.

2016. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, a tampont az érzéstelenítő elmúlása után vettem ki!
2016. máj. 31. 05:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem már hogy benne ragadt volna, de a kihúzott fogam íny tetején valami fehér van! Fog vagy mi lehet az? Ha fog lett volna szerintem látta volna az orvos azt!
2016. máj. 31. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!