Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most le vagyok tiltva?

Most le vagyok tiltva?

Figyelt kérdés
Ki akartam irni egy kerdest ami nem ment at vmi tragarsagi szuron(nem volt csunya) de most minden kerdes ertekelesenel behajtani tilos.tabla van

2016. máj. 31. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi van? Hol van mi? He?
2016. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az mindenkinek van, ha rákattintasz, jelenteni tudod a sértő tartalmakat. Mmint, ha a kérdés zöld keretének a jobb alsó sarkában levőre gondolsz. Bár szinte biztos, h hülyéskedsz, mert kérdést írtál ki, ezesetben másik rovat, mindegy. Lehet, hogy csak én vagyok balek :)
2016. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés magyarázatai között nincs összefüggés. Mindenkinek ott az a tábla, a regisztráció után egy kis idővel megjelenik és elérhető.


A trágárságszűrő arra vonatkozik, hogy a kérdésed tiltott kifejezést tartalmazott (nem kell trágárnak lennie). Ha ezt kiveszed akkor a kérdést is be tudod küldeni. Sem korlátozva, sem letiltva nem lettél.

2016. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!