Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gépemről letöröltem minden...

A gépemről letöröltem minden programot, beleértve a Firefoxot is, a vezérlőpultból. Ezután eladtam. Ha ő újra felrakja a Firefoxot, ugye nem lesz elmentve neki semmi olyan jelszó, amit én használtam?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A program és tárolt adatai különböző dolgok. Amikor eltávolítasz egy programot, az a telepítési mappa tartalmát törli. A felhasználói adatok pedig máshol kerülnek tárolásra.


Kérdés, hogy hogyan történt az eltávolítás: ha az eltávolítás ablakában be lehetett jelölni hogy miket távolítson el (sütik, jelszavak, előzmények, stb...), akkor nyilván törölte. Ha semmit, nem biztos hogy törlődött.


Ha pedig törölsz és érzékeny adatról van szó, a minimum hogy ellenőrzöd a sikeres eltávolítást. Sőt azzal kellett volna kezdeni hogy előbb a beállításokban törlöd a megjegyzett jelszavakat, előzményeket, stb... és csak utána távolítod el a böngészőt.

2016. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mellesleg egy undelete-tel visszaállítható minden, amit töröltél...


Állj neki jelszavakat cserélni, amíg nem késő.

2016. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán inkább le kellett volna formatálni az egész vinyót, mielőtt eladod a gépet. -.-
2016. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jelszavakat lecseréltem, ennyire tellett tőlem, bocs, hogy nem értek a gépekhez :D istenem
2016. máj. 31. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

De annyira hülye sem vagy, mert ez a kérdés egyáltalán megfogalmazódott benned.


De miért utólag?

2016. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

W7-en újraraktam már párszor a Firefoxot, az adataim mindig automatikusan megvoltak telepítés után.

Azért is vagyok benne biztos, mert némi problémáim voltak, és nem akartam, hogy minden visszajöjjön, így újra kellett telepíteni, miután töröltem a beállításokat és személyes adatokat.

2016. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!