Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zálogházba beveszik? Többi lent

Zálogházba beveszik? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy sose használt vadásztávcsövem, az van rá írva 10-30x60. Fekete, teljesen új állapotban van. Hol lehet ilyet eladni vagy bevesznek ilyet a zálogházba?

2016. máj. 31. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
ha be is veszik, max párezer forintot adnak érte, neten add el inkább.
2016. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hol lehet ilyet eladni ??? Jézusom most mi előtt ülsz ?


Tele van a net adásvételi oldalakkal OLX APRÓD Vatera tesz vesz had ne soroljam nem hallottál még róluk?


Aztán tele van a facebuk is adokveszek csoportokkal amik ráadásul a környezetedben lévő potenciális vevőkből áll.


És a legprofibb megoldás a célirányos fórumokra való rákeresés pl az INDEX fórum ahol kifejezetten van vadász eszközök ezen belül távcső fórum oda tedd fel én is oda tettem fel az enyémet annó.


Ugyan így ha hardvert akarnál eladni akkor meg egy számítástechnikai fórumra menjél fel pl hardverapró .


Nem tudlak téridőben elhelyezni ,zálogházba 20 30 évvel ezelőtt volt divat és lehetőség nagyértékű műszaki vagy ruhacikket leadni aranyon kívül . Ma már szerintem nem is foglalkoznak ékszereken kívül semmivel és azt is úgy veszik át hogy a negyedét se kapod meg vagy nem tudod visszafizetni .


Eleve nem értem miért akarsz egy távcsövet uzsorásoknak odaadni mikor a neten vagy újságban könnyen találhatsz rá vevőt annyiért amennyit neked megér .


Feltételezem hogy nem egy egymilliós leica porosodott nálad ezért még 20 éve is kitessékeltek volna a báv zálogházból ma meg nem is foglalkoznak vele. Én 20 éve egy 40e ft os noname hifitoronyt szerettem volna beadni de ki se vettem volna csak hogy kapjak érte pénzt ,már akkor azt mondták hogy talán ha egy 100e ft os sony hifi lenne akkor átvennék 20e ft ért és elhajtottak végül egy műszaki bizományiba adtam el ahol hosszas alkudozás után pénz helyett adtak érte egy zsar kamu cd lejátszót ami hibás is volt na ez volt 20 éve csak hogy érezd mekkora balek gondolatod volt 2016 ban zálogba adni egy műszaki cikket.

2016. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!