Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagy gáz ha szerelmes...

Aliz116 kérdése:

Az nagy gáz ha szerelmes vagyok Unfieldbe? O. O

Figyelt kérdés

Sokszor láttam az utcán, plussz az unoka tesóm haverjának a haverja xD Télleg szinte majdnem hetente látom az utcán, nem mertem leszólítani...Ha kérdeznétek mit szeretek benne sorolhatnám.Pl a humor érzékét...Ilyenek fognak meg benne, nem tudom, hogy gáz-e, ez a dolog.És 18 éves lány vagyok. :)

Aki tudna válaszolni annak megköszönném. :D



2016. máj. 31. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

dehogy gáz

gondolom nem vagy vele egyedül

2016. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem gáz, de szerintem nem vagy bele szerelmes. Esetleg tetszik, de attól még hogy látod az utcán majdnem minden nap, az nem azt jelenti, hogy rögtön szerelmes vagy.
2016. jún. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pont ezt akartam írni kedves utolsó válaszoló,teljes mértékben egyetértek.
2016. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen gáz!!(csak hogy ne merd megszólítani és még véletlenül se jöjjetek össze mert sokak irigyelnének)Viccet félretéve dehogy gáz😂Legközelebb mejn oda hozzá.
2016. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VM.111 válasza:
szerintem teljesen elfogadható
2016. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!